• Kes me oleme

  K1-Autorent: Kui otsid soodsat ja kiiret renditeenust, siis leiad selle K1-Autorendist. Soodsad rendiautod, kaubikud, väikebussid ja lisatarvikud. K1-Autorent on Eesti ettevõte, kes on spetsialiseerunud sõidukite lühi- ja pikaajalise renditeenuse pakkumisele, seda nii Eesti eraisikutele, ettevõtetele kui ka turistidele.
  K1-Autorendi klienditeenidus abistab Teid igas küsimuses, meil on abivalmis meeskond ja parimad sõidukid . Pakume lisatarvikuid reisimaks mugavalt ja turvaliselt koos pere või sõpradega. K1-Autorendis on rendiautod soodsate hindadega, leia sobiv auto ja broneeri endale sobilik rendiauto otse veebis! K1-Autorendi sõidukipargis on uued ja vähekasutatud sõidukid, tagades võimalikult laialdase kättesaadavuse. Naudi K1-Autorendist renditud rendiautoga sõidurõõmu! Vajad rendiautot, kaubikut või väikebussi, broneeri otse veebis ja telli auto kasvõi koduukse ette. Erisoovide või küsimuste korral võite julgelt meiega ühendust võtta. K1-Autorendi käest saab vajaliku rendiauto, olgu selleks sõiduauto, väikebuss või kaubik. Autorentimine meilt on mugav, soodne , alates online broneerimisest kuni selle tagastamiseni.
  Sina sõida ja lihtsalt naudi rendiautoga sõitu!
  Sinu K1-Autorent!
 • Kes on meie kliendid

  Meie klientideks on Eesti füüsilised ja juriidilised isikud kui ka Eestis puhkusel või tööreisil olevad turistid!
 • Autod vastavalt vajadusele ja hinnale

  K1-Autorent teenuste ja sõidukite hinnad on hooajalised ja  jagunevad vastavalt perioodile. Perioodi mõõdetakse tundides, päevades ja kuudes , mida pikem on periood, seda soodsam on ühe rendipäeva (24h) maksumus. Rendiperiood pikem kui 30 päeva, küsi K1-Autorendi eripakkumist. K1-Autorent sõidukite rendihinnad ja teenuste maksumus on kättesaadav ka läbi online broneerimise.Rendihind kuvatakse alati vastavalt hooajale ja rendiperioodile. Kulud kokku koos võimaliku soodustusega on alati koheselt näha. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu ja ei mingeid täiendavaid või varjatud kulusi! Rendiauto broneerimine on tasuta. K1-Autorent sõidukite täpne maksumus on alati näha läbi otsingu.
 • Meie missioon

  Meie eesmärgiks on pakkuda hinna ja kvaliteedi suhet ning sõbralikku ja paindlikku teenust nii oma äri-kui eraklientidele.
  Teeme kõik klientidele mugavaks ja harjumuspäraseks.
  Töötame pidevalt parima tulemuse nimel.